Technologia

Nowa era budowy z drewna wysokiej jakości została zapoczątkowana technologią Thoma Holz100. Została ona opracowana 20 lat temu w Austrii przez Erwina Thoma. Polega ona na odpowiednim łączeniu poszczególnych warstw drewna w sposób mechaniczny w jeden zwarty blok.  Warstwy połączone są za pomocą drewnianych kołków, bez użycia elementów metalowych i chemicznych. W fabryce powstają części ścian, stropów i dachów, a na budowie składane są przy użyciu dźwigu w bardzo szybkim tempie - dom jednorodzinny kilka dni. Większość projektów standardowego budownictwa można wykonać w technologii Holz100.

Domy Holz100 wykonane w 100% z drewna osiągają imponujące rezultaty w zakresie izolacji cieplnej, klimatyzacji, oszczędności energii, jakości powietrza wewnątrz budynku, izolacji akustycznej, ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym oraz ochrony przeciwpożarowej.

Naturalna technologia

Domy Holz100 wykonane w 100% z drewna osiągają imponujące rezultaty w zakresie izolacji cieplnej, klimatyzacji, oszczędności energii, jakości powietrza. Wewnątrz budynku, izolacji akustycznej, ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym oraz ochrony przeciwpożarowej.

Imponujące rezultaty inspirowane naturą w zasięgu Twojej ręki
Konstrukcja Holz100

Budownictwo uwzględniające potrzeby środowiska

Zobacz więcej
Thoma Holz100

Innowacyjność

Drewno najwyższej jakości odpowiednio pozyskiwane

Holz 100 to tarcica z drewna z certyfikatem PEFC. To drewno pozyskiwane z naturalnych,odnawialnych, lokalnych zasobów. Suszone w sposób naturalny jest gęstsze.

  • 100% naturalny materiał
  • Tłumienie promieniowania elektromagnetycznego
  • Tłumienie hałasów i fal akustycznych
  • Bezpieczeństwo pożarowe do 5 razy wyższe
Home Firma Technologia Ekologia Realizacje Aktualności Kontakt
Finecpol HOLZ100. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności Cookies
33-350 Piwniczna
www.holz100.pl
info@holz100.pl