Firma

Firma Scanpol Construction Sp. z o.o. powstała w 2011 roku. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku krajowym, jak również na rynkach zagranicznych - głównie fińskim. Od samego początku specjalizujemy się w pracach żelbetowych, realizowanych w Finlandii. Budowa domów w zdrowej i ekologicznej technologii Holz100 to kolejny etap rozwoju naszej działalności. Pomagamy zaprojektować i budujemy domy wielofunkcyjne, domy mieszkalne, hotele etc. 

 
Wykorzystujemy naturalne materiały by stworzyć zdrowe i nowoczesne wnętrze, oraz minimalizując jednocześnie ich zapotrzebowanie na energię cieplną.
 

Filozofia

 

Od jakiegoś czasu Scanpol Construction Sp. z o.o. ukierunkowuje się na zdrowe budownictwo energooszczędne. Nawiązujemy w tym celu kontkaty z firmami dostarczającymi ekologiczne materiały budowlane, projektantami oraz jednostkami naukowo-badawczymi.

W 2016 roku planujemy przy współpracy z uczelnią wyższą wybudowanie przykładowego obiektu samowystarczalnego energetycznie.

 

 

Osiągnięcia firmy

 

Doświadczenie i osiągnięcia najlepiej opisywać przykładami zrealizowanych projketów. Pozytywne cechy Holz100 są na codzień odczuwane przez użytkowników zrealizowanych przez nas domów wypoczynkowych, luksusowych hoteli, komfortowych pensjonatów, a także w domów jednorodzinnych. Chcielibyśmy zapewnić Wam wysoki poziom wypoczynku w domach z czystego drewna, a co za tym idzie wspaniałej kondycji psychofizycznej.

Konstrukcja Holz100

Budownictwo uwzględniające potrzeby środowiska

Zobacz więcej
Thoma Holz100

Innowacyjność

Drewno najwyższej jakości odpowiednio pozyskiwane

Holz 100 to tarcica z drewna z certyfikatem PEFC. To drewno pozyskiwane z naturalnych,odnawialnych, lokalnych zasobów. Suszone w sposób naturalny jest gęstsze.

  • 100% naturalny materiał
  • Tłumienie promieniowania elektromagnetycznego
  • Tłumienie hałasów i fal akustycznych
  • Bezpieczeństwo pożarowe do 5 razy wyższe
Home Firma Technologia Ekologia Realizacje Aktualności Kontakt
Finecpol HOLZ100. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności Cookies
33-350 Piwniczna
www.holz100.pl
info@holz100.pl